Insanity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kachnacicek-Tank / bala druid

5 posters

Goto down

Kachnacicek-Tank / bala druid Empty Kachnacicek-Tank / bala druid

Příspěvek  Kachna Thu Aug 09, 2012 12:01 pm

Nick: Kachnacicek
Věk: 15

Class: Druid
Link na Talenty: [You must be registered and logged in to see this link.]
Link na Armory: [You must be registered and logged in to see this link.]
Theorycraft: Moje guide, tak to je asi celý theorycraft: [You must be registered and logged in to see this link.]

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: (povinne!!!): Svoje UI často měním, ale tohle je poslední verze: [You must be registered and logged in to see this link.]
Fps na raidu: 25+

Zkušenosti: UD až na kill některých bossů FC, jak 10 tak 25, TOC10 FC TOC25 FC, TOGC 10 Mad skill, TOGC25 3/5 (u valkyr sem byl, ale nedali jsme je, zbylo jim 19% když to druhymu tankovi padlo a vice jsme nešli)
Předchozí guilda a důvod odchodu: Exodus, pasivita vedení, neschopnost složit 25m raid, kdykoliv se někdo objevil s návrhem, hned to bylo stop QQ. A takovou minoritní věcí bylo to, že jsem ani po několika měsících aktivní práce pro G nedostal rank membera a stále jsem nováček. V případě kladného hodnocení ihnede leavnu.

Mikrofon/mumble: Jako tank nutnost, takže ano/ano
Raid time (So: 17-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?:ano

Znáš u nás někoho: Pfafr
Co nám můžeš nabídnout: Tankování na progress anuba, jsem člověk, který je rád za kvalitní progress, a dále služby v ICC, ve kterém se dobří feralové dostávají do kurzu. Mám zkušenosti s každým TS raidem, které se vám mohou hodit.
Co od nás očekáváš: Progress na úrovni s pohodovými lidmi.

Něco o tobě (klidne sa rozepiš): Menuji se Adam, jsem z Hradce Králové, od září zařínám chodit na GJKT. Wow je jedna z mých hlavních zábav,, ktomě chození ven s kámošema Smile Nejsem nervák ani egoista, konstruktivní kritiku vždy rád přijmu a nefailuju. Pokud čistě náhodou failnu, sklopím uši a snažim se co nejvíc omlouvat a odčinit to přístí pull. Mám rád medvědy a kachny Smile

NO tak to by bylo asi tak všechno, jakékoliv nejasnosti doplním ASAP. Děkuji za přečtení a zvážení a doufám v kladné rozhodnutí Smile dobrou noc Smile

Přihláška je rozhodujicí pro přijetí do guildy je tedy dobré napsat přihlášku adekvátně.
* Tyto časy jsou přibližné a mohou se měnit v závislosti na domluvě vedení guildy a členech.

Kachna

Počet príspevkov : 6
Join date : 09. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Kachnacicek-Tank / bala druid Empty Re: Kachnacicek-Tank / bala druid

Příspěvek  Ashlynnak Fri Aug 10, 2012 12:25 am

Takze vypadas jako zkuseny ohledne tankovani za druida :-) to se mi libi nemame feral tanka ale zase mame 2 aktivni tanky :/ takze nevim jestli by jsi se uzivil v TOGC25 mas na anuba no... Potom by me zajima tvuj teda Balance spec a gear a neco k rotaci :-) jinak jsem zatim PRO Ps.": na 15leteho mas dobre vyjadrovani doufam ze nezklames jako ostatni takhle mladi hraci...
Ashlynnak
Ashlynnak

Počet príspevkov : 1
Join date : 23. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Kachnacicek-Tank / bala druid Empty Re: Kachnacicek-Tank / bala druid

Příspěvek  Hnusak Fri Aug 10, 2012 12:43 am

Bol som s nim togc25 za huntera a na valkyrach som na cd nastreloval + feign death aj tak som kapal na aggro. NEUTRAL.

Hnusak

Počet príspevkov : 1
Join date : 03. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Kachnacicek-Tank / bala druid Empty Re: Kachnacicek-Tank / bala druid

Příspěvek  Kachna Fri Aug 10, 2012 12:54 am

Mno takže vemu to popořádku: Balance, je hodně low, spatlanina zbytků resto gearu který jsem měl kdysi, gear cca 4,6k, musim ještě nabrat, nagemovat a naenchnantovat, čili tento gear bych viděl schopný nejdřív za 14dní. Můj main byl vždycky tank, takže proto balance spec je tak špatný rotace je:
FF---Stromy----ISwarm----Moonfire---Wrath do Eclipse----Starfire do solar eclipse a tak furt dokola + do toho ještě obnovovat dotky. Starfall pouštět podle bosse, někde se třeba pouštět nesmí (FCH, ruší control), v případě "normálního" boss fightu hážu na CD.
K taletnům: Přemýšlel jsem ještě dát si do TOGC Owlkin frenzy, ale zatím jsem se k tomu nedostal, nevim, či je to zas tak dobré jak to vypadá.
K mýmu věku: Ano, hodně lidí k tomu má narážky, ale potom co mě víc pozná, tak mlčí Smile

K těm valkýrám: Ano, to si pamatuju, přeci jen, gear nemám ještě uplně top, a tak je to proti top geared hráčům těžší udržet, zvláště na valkýrách.

Kachna

Počet príspevkov : 6
Join date : 09. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Kachnacicek-Tank / bala druid Empty Re: Kachnacicek-Tank / bala druid

Příspěvek  PKBrowser Fri Aug 10, 2012 1:46 am

Na skusku PRO
PKBrowser
PKBrowser
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 25
Join date : 01. 07. 12
Age : 32
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Kachnacicek-Tank / bala druid Empty Re: Kachnacicek-Tank / bala druid

Příspěvek  baltazario Fri Aug 10, 2012 3:41 am

uvidime no na test raid sem PRO kicknout muzem vzdy Razz

baltazario
Guild Masta
Guild Masta

Počet príspevkov : 19
Join date : 04. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Kachnacicek-Tank / bala druid Empty Re: Kachnacicek-Tank / bala druid

Příspěvek  Kachna Fri Aug 10, 2012 3:49 am

PKBrowser napsal:Na skusku PRO
baltazario napsal:uvidime no na test raid sem PRO kicknout muzem vzdy Razz

[You must be registered and logged in to see this image.] Díky Smile)

Kachna

Počet príspevkov : 6
Join date : 09. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Kachnacicek-Tank / bala druid Empty Re: Kachnacicek-Tank / bala druid

Příspěvek  baltazario Fri Aug 10, 2012 3:58 am

slysel sem ze si dostal s exodusu kick za lameni a velke qq :p

baltazario
Guild Masta
Guild Masta

Počet príspevkov : 19
Join date : 04. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Kachnacicek-Tank / bala druid Empty Re: Kachnacicek-Tank / bala druid

Příspěvek  Kachna Fri Aug 10, 2012 4:09 am

xDD vážně? Very Happy Tak to sem si nemyslel že sou tak ubozí... QQ nebylo žádné, lamění, o žádném tky nevim, aspon me mohli nechat to vysvětlit. No každopádně doufám v to, že jejich chování ve vás nic nezanechá a že si na mě utvoříte názor podle toho, jak mě poznáte vy.. Guilda exodus mě kickla během toho, co jsem byl offline, což mi přijde poměrně neupřímné. S těma lidma jsem strávil nějaký čas a nic proti nim nemám, jen mi prostě nevyhovuje způsob G, tj. nechození raidů. Doufám, že to, co vám řekli lidé z Guildy eXodus, neovlivní váš názor na mě, ale že si ho utvoříte podle svých zkušeností ke mě. To je asi tak vše co jsem chtěl k tomuhle říct.

Kachna

Počet príspevkov : 6
Join date : 09. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Kachnacicek-Tank / bala druid Empty Re: Kachnacicek-Tank / bala druid

Příspěvek  baltazario Fri Aug 10, 2012 8:46 pm

prijat ale bude muset ukazat ze dooprady umí napis si o inv ve hre

baltazario
Guild Masta
Guild Masta

Počet príspevkov : 19
Join date : 04. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Kachnacicek-Tank / bala druid Empty Re: Kachnacicek-Tank / bala druid

Příspěvek  Kachna Fri Aug 10, 2012 9:08 pm

děkuju, doufám že to předvedu co nejlíp to půjde. Bohužel tenhle víkend jedu s přáteli na kola, tak si o inv napíšu až v neděli večer nebo v pondělí. Doufám že to nevadí. Děkuju za pochopení

Kachna

Počet príspevkov : 6
Join date : 09. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Kachnacicek-Tank / bala druid Empty Re: Kachnacicek-Tank / bala druid

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru