Insanity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Destro a uplne jako posledni moznost DEMO

+4
NeverQ
PKBrowser
Zenich
Kája
8 posters

Goto down

Destro a uplne jako posledni moznost DEMO Empty Destro a uplne jako posledni moznost DEMO

Příspěvek  Kája Sun Jul 15, 2012 5:53 pm

Nick:Kaja
Věk:19

Class:WARLOCK
Link na Talenty:http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&n=Kaja&group=1
Link na Armory:http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Kaja
Theorycraft:TALENTY-mam talenty ponekud jine nez ostatni demo warloci co sem mohl stretnout mam 2/2 Intensity coz si myslis ze celkove pro toc kde tu dmg dostavate skoro od vseho velice efektivni a v treti fazi u anuba bych bez toho castil soul fire snad 5sec dva talenty sem odebral v 1/3 Improved Demonic Tactic jelikoz 2 set warlocka je to same coz znamena ze misto 10% critu peta mam 20% a vyjde me to nastejno a dale sem odebral Demonic Emprowerment pac bych rekl ze na 15 sec 20% atack speedu peta je velice nezbytnce to je asi jediny rozdil oproti klasickym vecem
ROTACE-Curse podle potreby doom nebo elements drzim dotky immotalne corruption a spamuju shadow bolty pri protu molten core 3x innecerate pod 35% bosse soul fire Formu si zapinam na prilezitosti kdy je velka sance nahnat dmg coz zname bl nebo vetsi pocet targetu
GEMY,STATY-Gemy jedu SP,SP+haste,SP+spirit snazim se dzret bonus soket a samozdrejme jet co nejvice na sp kvuli raidu

UI screen nejlepe s DPS/HPS z nejakeho raidu: (povinne!!!):Jaraxus Togc 25-http://tinypic.com/view.php?pic=2llhlwp&s=6
Anub Togc 25-http://tinypic.com/r/2isw7m0/6
Fps na raidu:60

Zkušenosti:Uz sem zasel vsechny hcka krom oculusu vzdy to nejaky blbec leavne a ja furt nevim jak vypada posledni boss!!
Předchozí guilda a důvod odchodu:Nedavno sem doexpil byla by ste moje prvni

Mikrofon/mumble:ANO
Raid time (So: 17-22, Ne: 18-22*) vyhovuje ti to?:ovsem

Znáš u nás někoho:Ne ale rad se seznamuji s novyma lidma
Co nám můžeš nabídnout:Doufam ze kvalitni dps v destru a popripade ale to az opravdu jako posledni moznost demo
Co od nás očekáváš:kvalitni progress ANUBARAKA !

Něco o tobě (klidne sa rozepiš):Ahoj ja jsem Kaja a rad znasilnuju zeny v Mosteckem kraji,rikaji mi superhrdina

Kája

Počet príspevkov : 2
Join date : 15. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Destro a uplne jako posledni moznost DEMO Empty Re: Destro a uplne jako posledni moznost DEMO

Příspěvek  Zenich Sun Jul 15, 2012 10:26 pm

Nevim co si o tom mam myslet, jeste dyz sem byl ve Why not tak si te pamatuju jako hrace z TitanS, nasledne pokud je mi znamo tak odchod do SODY odkud mas predpokladam i screeny a ted zase zpet....nevim jestli te nekdo premluvil jit sem a ani nevim jestli moje slovo neco znamena nicmene se mi tohle trochu nelibi....i dyz je fakt ze dobrej warlock se hodi dycky a muzes pomerit sily s Undym....ale at rozhodne vedeni...za me NEUTRAL

Zenich

Počet príspevkov : 5
Join date : 11. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Destro a uplne jako posledni moznost DEMO Empty Re: Destro a uplne jako posledni moznost DEMO

Příspěvek  PKBrowser Sun Jul 15, 2012 10:49 pm

Karlicku aspon si daj normalny nick na tom forku.

Zamna mas Pro ale tu prihlasku si mohol napisat normalne a ne jak sasek.
PKBrowser
PKBrowser
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 25
Join date : 01. 07. 12
Age : 32
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Destro a uplne jako posledni moznost DEMO Empty Re: Destro a uplne jako posledni moznost DEMO

Příspěvek  NeverQ Sun Jul 15, 2012 11:04 pm

Přihláška strašná.
Chybí důvod odchodu ze SODY.
Myslím si že lidí máme dost, je jedno že tě známe.
NEUTRAL
NeverQ
NeverQ

Počet príspevkov : 9
Join date : 01. 07. 12
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Destro a uplne jako posledni moznost DEMO Empty Re: Destro a uplne jako posledni moznost DEMO

Příspěvek  Senba Sun Jul 15, 2012 11:06 pm

Nemůžu dát nic jiné než PRO

Senba

Počet príspevkov : 7
Join date : 03. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Destro a uplne jako posledni moznost DEMO Empty Re: Destro a uplne jako posledni moznost DEMO

Příspěvek  Kája Sun Jul 15, 2012 11:21 pm

No uprimne me to v sode nebavilo a chtel sem vam jit pomoct s progresse male kdyz tu ze sebe chces delat frajera nevre ani nevim jestli se mi chce

Kája

Počet príspevkov : 2
Join date : 15. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Destro a uplne jako posledni moznost DEMO Empty Re: Destro a uplne jako posledni moznost DEMO

Příspěvek  NeverQ Sun Jul 15, 2012 11:32 pm

Nedělej herečku Very Happy
NeverQ
NeverQ

Počet príspevkov : 9
Join date : 01. 07. 12
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Destro a uplne jako posledni moznost DEMO Empty Re: Destro a uplne jako posledni moznost DEMO

Příspěvek  Grodis Sun Jul 15, 2012 11:33 pm

Čau Kajo neříkal jsi že pujdeš až po prázdninách do Insanity? Very Happy já jsem pro .. prostě tě tu chci Very Happy jo a proč jsi leavnul sodu? Very Happy

Grodis

Počet príspevkov : 3
Join date : 14. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Destro a uplne jako posledni moznost DEMO Empty Re: Destro a uplne jako posledni moznost DEMO

Příspěvek  Pheno Mon Jul 16, 2012 1:42 am

ja som hovoril ze mu budeme chybat Very Happy :-*


Naposledy upravil Pheno dne Mon Jul 16, 2012 8:19 am, celkově upraveno 1 krát
Pheno
Pheno
Admin
Admin

Počet príspevkov : 19
Join date : 01. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Destro a uplne jako posledni moznost DEMO Empty Re: Destro a uplne jako posledni moznost DEMO

Příspěvek  baltazario Mon Jul 16, 2012 3:11 am

hm ty ses ale typek prihlaska v pohode eqip taky dmg taky ui taky jen ses troll pro

baltazario
Guild Masta
Guild Masta

Počet príspevkov : 19
Join date : 04. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Destro a uplne jako posledni moznost DEMO Empty Re: Destro a uplne jako posledni moznost DEMO

Příspěvek  baltazario Mon Jul 16, 2012 4:27 am

prej nema zajem uzavreno

baltazario
Guild Masta
Guild Masta

Počet príspevkov : 19
Join date : 04. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Destro a uplne jako posledni moznost DEMO Empty Re: Destro a uplne jako posledni moznost DEMO

Příspěvek  baltazario Mon Jul 16, 2012 4:48 am

napis si o inv

baltazario
Guild Masta
Guild Masta

Počet príspevkov : 19
Join date : 04. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Destro a uplne jako posledni moznost DEMO Empty Re: Destro a uplne jako posledni moznost DEMO

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru