Insanity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Resto dudu [Waving branches is for skillaz]

+4
Switz
NeverQ
Dass
Joopje
8 posters

Goto down

Resto dudu [Waving branches is for skillaz] Empty Resto dudu [Waving branches is for skillaz]

Příspěvek  Joopje Tue Jul 10, 2012 9:34 am

Zdravím Insanity.

Character sheet
Nick: Joopje
LvL: 80
Spec: Pure Resto / v offu Balance
Armory CH: [You must be registered and logged in to see this link.]
Armory T: [You must be registered and logged in to see this link.]

Ten balance je ještě od původního majitele postavy, priznám se, že jsem ho ještě ani neviděl. No, nemám kam spechat, protože tu není v podstatě pouzitelny eqip pro Balance.

Personal Sheet
Jmenuji se Jíří, mám 22 let a jsem z Prahy.
Momentálně jsem pracujicí student VŠ. Již nějaký ten rok, přesneji již téměř 8, se odreaguji ve WoW, další podrobnosti mého živote jsou klasické společenské klišé.

WoW Sheet
Tak, začal jsem jako každý zobák léta páně 2004 přesně 18 dní po Evropském vydání na serveru Shadowmoon jakožto Paladin Alderon. Po nějaké době kdy se zformovala, tehdá ještě PvP guilda TTH jsem jí hrdě joinul a vydžel v ní doby štastné i sutné až do příchodu Lich King expanze. Těsně po vydání jsem rozexpil svého druida (již po migraci aliance z Drak´Thulu na Burning Blade) a zapojil jsem se do řad czsk hordy. Zkušenosti s druidem z TBC ani CoreWoW (čti bez expanzí) nemám, Ale co se Wotlk týče byl jsem u všeho, od Naxxu až po Ruby Sanctum. Po celou tuto dobu jsem byl členem guildy Forged s níž mám např. Realm 3rd Anub HC25 (45att). Krátce po oznímení Cataclysm a ukončení progressu guildy forged ještě před killem LK25HC jsem přešel ke guildě Ladies First s kterou jsem dokončil progress Ruby Sanctum a LK25HC.
Cataclysm jsem začal hrát z osobních důvodu o malinko pozdeji, nicméně stal jsem se členem guildy MYTH s kterou jsem prošel co se dalo. Nicméně Cata končí, a tím i moje působení na Blizzardích serverech (fuu pandas).

Rozhodl jsem se přijít zkusit štěstí na Twinstar. Proto jsme na Drak´Thulu posehnal nějaký ty Stars a koupil si zde postavu, char je jaký je, byl v nabídce nejlepší, má svoje mouchy v eqipu, ale není to nic znatelně bloody Smile

Drak´Thul DRUID: [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

Tady fotka moji sovicky.
To sem zapomel, sem to ale faggot, v Cata jsem se věnoval spis Balance specu, vzhledem k tomu ze az do Boostu Mastery statu pro Druidy stál resto za starej pekac. A po tom boostu uz bylo pozde :p




kód:
/cast Rejuvenation
/script local start, duration, enable = GetActionCooldown(4);DEFAULT_CHAT_FRAME:AddMessage(duration);

Momentálě 1.17 bez CF. V talentech mám momentáně Living Seed, bohužel jsem se v článku od jistého Yettyho na Twinstar fóru dočetl že tento talent nefunguje dobře, nestihl jsem přemenit.
CF do talentů zakomponuju jakmile se budu s Hastem pohybovat nad hranicí 700 protože do té doby je GCD na Reju zavádejicí.


Glyphy - můžu se hádat o využitelnosti Rapid Reju, pro Twinstar i podle různých článku co jsem na Vasem foru cetl se spis hraci stavi proti nemu, no neberou v pozat ze glyph byl na Live serverch k máni az v 3.3.5 patchi a to ze na Twinu byl uz do Naxxu, OK. Hádat se s nikým nebudu, pouzivam ho protoze jsem na nej zvyklí, Ten rozdíl Healingu s ním ab ez nej není moc rapidní, a v coučasném contentu není nikde tak rapidně masivní dmg do raidu, a při hodnotách Haste, které se nepohybují kolem hranice softcapu (856) ani zdaleka by se bez něj dalo žít. V momentě kdy eqipnu Solace trinketu už bych tenhle glyph nikdy nemenil.

Gemy - tak SP red a SPHASTE oragne , jsem odpurce gemovani pulek SPSPIRIT, to at si gemuje ten kdo neumi pracovat s manou.

Tak, něco k mému UI:
HealUI: Grid2 s funkční knihovnou pro debuffy + MO macra - klasika, HealBot je sice fajn, ale to je o zvyku, mě HB nevyhovuje.
UIframes: AG_unit_frames
RaidAlert: DeusVox - je presnejsi nez DBM a stacil jsem si jiz vsimnout ze Twinstar nema v poradku CombatLog, takze je jeste nutne pouzivat par scriptíku do macer pro fix CL + Addon. CLfix

UI out of raid: [You must be registered and logged in to see this link.]

UI in da raid: [You must be registered and logged in to see this link.]
(+ nejaky trolling-low-elo hps z Valkyr) (btw to není flex, to je muj jedinej screen co mam z raidu na Twinu)

Raid pre - Raid time sedí pěkně, co se mumble týče, nemám problém. Na PC sestavě mám stále přes 140fps, respk. 140 je minimum. Hraju bez VerticalSync a to predevsim z duvodu ze jsem cas od casu streamoval raidy a takove funky areny na DT.


Proč k Insanity a proč zrovna já ... Tak, tušil jsem, že když máte otevřen nábor pro všechny classy, že by se vám mohl hodit kvalitní resto druid (i před slabší eqip), který jednoduše přesně rozumí svojí postavě a ví kde co mačkat. (Proboha už sem tu viděl druidy tahat HT a spamovat REG s talentama na Tranqilitu)

Tot vše, děkuju za přečtení a za vaše názory, případně dotazy rád zodpovím at ingame nebo tu.

Joopje

Počet príspevkov : 3
Join date : 10. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Resto dudu [Waving branches is for skillaz] Empty Re: Resto dudu [Waving branches is for skillaz]

Příspěvek  Dass Tue Jul 10, 2012 10:03 am

Pro oskoušíme uvidíme =)

Dass

Počet príspevkov : 7
Join date : 02. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Resto dudu [Waving branches is for skillaz] Empty Re: Resto dudu [Waving branches is for skillaz]

Příspěvek  NeverQ Tue Jul 10, 2012 10:06 am

K přihlášce nemám co vytknout, je vidět že jsi si s ní dal dosti práce. Taktéž to vypadá že víš o čem mluvíš a rozumíš druidovi.
Nemám nic proti, kvalitní lidi se hodí, aspoň bude konkurecne a Dass hodí ferala Smile
PRO
NeverQ
NeverQ

Počet príspevkov : 9
Join date : 01. 07. 12
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Resto dudu [Waving branches is for skillaz] Empty Re: Resto dudu [Waving branches is for skillaz]

Příspěvek  Switz Tue Jul 10, 2012 10:11 am

Velice pěkná přihláška, sice pro někoho trošku rozsáhlejší, ale mě se to četlo v pohodě. Víš o čem píšeš, víš, co dělat a znáš svou classu - soudím podle toho, co čtu. Ale zase na druhou stranu tohle je Twinstar a neni to offi no.
No nicméně equip na armory vidět neni, tj. asi, že bude ToCkovej, takže to neni špatný, glyphy vidím jen 2, ten 3 hádám bude na Reju, že? Talenty jsou v pohodě jinak bych to ani neviděl, sice nejsem resto druid, a ani o nich pomalu víceméně nic nevím, ale talenty jediný jo.
Přejdu k UI - pěkný, přehledný. Něco podobného jsem si nedávno chtěl udělat, ale prostě nemám asi takovou představivost Cool

No kolem a kolem kvalitní lidi se na Twinu hledají hodně špatně a není jich nikdy dost, takže tady asi není o čem mluvit, já jsem PRO
Switz
Switz
Admin
Admin

Počet príspevkov : 33
Join date : 01. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Resto dudu [Waving branches is for skillaz] Empty Re: Resto dudu [Waving branches is for skillaz]

Příspěvek  Joopje Tue Jul 10, 2012 10:20 am

Tak eqip je ToC, prevazne ale 232, nechapu proc muj predchudce nenechal T8.5 set bonus, kerej urcite mel a nepockal si az na T9.5 s emlemama, no ted uz to nepredelam, tak je to hold na me. Je tam par zalezitosti z UD a jak jsem tusim zminoval, rapidne tomu chybí Solace.
K talentum, talenty jsou dobre az na ten nefunkcni Seed coz sem nevedelo no. 3tí glyph je Rapid Reju, nosim i obycejnej Reju a i Nourish v baglu, ale muj nazor je ze pokud je dost haste a Living Seed nefunguje tak se ten Nourish moc nevyplati.

Jinak, diky za kladne ohlasy.

Joopje

Počet príspevkov : 3
Join date : 10. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Resto dudu [Waving branches is for skillaz] Empty Re: Resto dudu [Waving branches is for skillaz]

Příspěvek  baltazario Tue Jul 10, 2012 10:22 am

co rict PRO

baltazario
Guild Masta
Guild Masta

Počet príspevkov : 19
Join date : 04. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Resto dudu [Waving branches is for skillaz] Empty Re: Resto dudu [Waving branches is for skillaz]

Příspěvek  PKBrowser Tue Jul 10, 2012 10:25 am

Pekna prihlaska
Tu sa neda dat nic ine ako Pro
PKBrowser
PKBrowser
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 25
Join date : 01. 07. 12
Age : 32
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Resto dudu [Waving branches is for skillaz] Empty Re: Resto dudu [Waving branches is for skillaz]

Příspěvek  Pheno Tue Jul 10, 2012 11:52 am

PRO vsema 10ti
Pheno
Pheno
Admin
Admin

Počet príspevkov : 19
Join date : 01. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Resto dudu [Waving branches is for skillaz] Empty Re: Resto dudu [Waving branches is for skillaz]

Příspěvek  Dass Tue Jul 10, 2012 12:32 pm

Mam akorát takovou otázečku pro sebe jen proč nebo důvod opuštění guildy Beast of Twilight?

Dass

Počet príspevkov : 7
Join date : 02. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Resto dudu [Waving branches is for skillaz] Empty Re: Resto dudu [Waving branches is for skillaz]

Příspěvek  Joopje Tue Jul 10, 2012 1:16 pm

Dass napsal:Mam akorát takovou otázečku pro sebe jen proč nebo důvod opuštění guildy Beast of Twilight?
Upř. Sem tam od nedele, nebyl jsem s nima raid, ale par lidi co znam z Phobosu me dalo echo ze to neni nejlepsi volba. Dalsi vec je ze oni delaji nabor a podle meho nazoru si nevybiraji prilis peclive, a spis se me zda ze tridi lidi az pri progresssu cehoz nemam zajem se ucastnit.
Je to tak, tady na Deimose sem nikoho neznal, ani nijak bliz neznam, stihl jsem se rozhlednout jen velice kratce a uzce po hracich co tu jsou, o BoT byla nabidka, tak jsem ji prijal, no uz sama obsence nutnosti podavat u nich prihlasku neni dobre znameni.
Dalsi duvod je ciste osobni, jak to muze znit spatne, nejsem zvykli hrat za casual guildu, a proto se me zda moznost pridat se k Insanity daleko lepsi nez BoT.
Ofc o tom casual stavu by se dalo polemizovat, ale ja to takhle vidim.

Joopje

Počet príspevkov : 3
Join date : 10. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Resto dudu [Waving branches is for skillaz] Empty Re: Resto dudu [Waving branches is for skillaz]

Příspěvek  Huculek Tue Jul 10, 2012 9:34 pm

PRO
Huculek
Huculek
Chick <3
Chick

Počet príspevkov : 9
Join date : 01. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Resto dudu [Waving branches is for skillaz] Empty Re: Resto dudu [Waving branches is for skillaz]

Příspěvek  Switz Wed Jul 11, 2012 1:24 am

PŘIJAT napiš si o inv ve hře (Baltazario, Dass, Hrb, Gymli, Switz, NeverQ)
Switz
Switz
Admin
Admin

Počet príspevkov : 33
Join date : 01. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Resto dudu [Waving branches is for skillaz] Empty Re: Resto dudu [Waving branches is for skillaz]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru